De Tweemaster

Openbare Dalton Basisschool

Team

  Op Daltonschool de Tweemaster werken: 

 

Directie:

Kitty de Bruin

                                             

 

k.debruin@de-tweemaster.nl

   

Intern begeleider:

Laurien Alexander 

 

l.alexander@de-tweemaster.nl

     

Leerkrachten groep 1/2:

Sylvia Bonewald

Karin La Haye 

 

s.bonewald@de-tweemaster.nl 

k.lahaye@de-tweemaster.nl

 

     
Leerkrachten groep 3/4:

Carina de Visser

Elzemieke van der Pas

c.d.visser@de-tweemaster.nl

e.v.d.pas@de-tweemaster.nl

     

Leerkrachten groep 5/6:

Nelleke Groen

Laurien Alexander

 

n.groen@de-tweemaster.nl

l.alexander@de-tweemaster.nl

 

     

Leerkrachten groep 7/8:

Annelies Lam

Yvonne van Leeuwen  

 

a.lam@de-tweemaster.nl

y.v.leeuwen@de-tweemaster.nl

     

Administratie:

Tineke van Buijtene

 

t.v.buijtene@de-tweemaster.nl  

     

 

 

 

 

 

 

  

copyright © 2014 | Dalton Basisschool De Tweemaster | Duivestein 25 | 2641 LG Pijnacker

Directie K. De Bruin | tel. 015-3693041 | email: k.debruin@de-tweemaster.nl | powered by emjee ICT diensten | Inloggen |